.

.

Чизми Машки Опсег Меки Пети Планинарски Работни Чизми

Чизми Машки Опсег Меки Пети Планинарски Работни Чизми

Вреднување на стоката:

DEN 3359.20
Пристапност
Во достапна форма

Оваа издржлива, целосно кожна работна чизма е водоотпорна и вклучува заштита од разбивање на глуждот за да ги апсорбира ударите. Тежок ПОЧЕТОК на прстот И петицата НА ТПУ. Мека влошка за густина на дуелот за да ве лулка во удобност цел ден. Со водоотпорна мембрана и плоча отпорна на пункција ве одржува безбедни и суви на работата. Целосна зрнеста каллива речна кожа горна водоотпорна мембранска заштита од разбивање на глуждот со гума со висока абразија со висока абразија тпу обликуван прст и пета со удар лензи бренд отпорен на пункција среден ѓон директно закачете го завојот со лизгање На Мхгрип и гумен надворешен ѓон отпорен на масло мрсен влажен лизгачки тест .35 Electrономска влошка со Мека пена ЗА враќање ASTM F2413-18 Електрична Опасност.

Главните карактеристики

Избор на клиент