.

.

Декорации За Ноќта На Вештерките Креативно Складирање На Преклопување Бо Десктоп Организирајте Козметичка Решетка За Ноќта На Вештерките Декор Пластичен Портока

Декорации За Ноќта На Вештерките Креативно Складирање На Преклопување Бо Десктоп Организирајте Козметичка Решетка За Ноќта На

Вреднување на стоката:

DEN 495.84
Пристапност
Во достапна форма

Креативна Преклопна Кутија За Складирање Десктоп Организирајте Козметичка Функција На Решетката : преклопната кутија за складирање на работната површина ви дава топла, удобна и едноставна околина.Кога книгите се категоризираат, потрошниот материјал за домаќинството може да се преклопи и складира за да заштеди простор по употреба.Шуплив дизајн, јасно можете да ги видите и разберете предметите.Големиот капацитет може да складира сарафани на работната површина.Изработен од висококвалитетен пп материјал, силен и издржлив.Вклучи : 1 Парчиња Кутија За Складирање. Декорации за ноќта на вештерките во затворен простор; украси За Ноќта на Вештерките внатрешен домашен декор. Украси за ноќта на вештерките на отворено; надворешни украси За Ноќта на Вештерките; контејнери за Складирање. Ноќта на вештерките приврзок; ноќта на Вештерките украси за дома. Божиќни украси за дома; контејнери За Складирање за организирање. Божиќни украси во затворен простор; божиќни украси на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент