.

.

Викерман 10 ' Матирана Источна Фрејзер Ела Вештачка Елка, Неосветлена

Викерман 10 ' Матирана Источна Фрејзер Ела Вештачка Елка, Неосветлена

Вреднување на стоката:

DEN 6239.84
Пристапност
Во достапна форма

Викерман 10 'х 71" Матирана Источна Фрејзер Ела Вештачка Елка со 5202 Пвц/Јп Обликувани Совети. Вклучете го ова прекрасно дрво во вашиот простор, доаѓа неосветлено, се одликува со мешавина од замрзнат зелен пвц и врвови обликувани со јп на метални гранки со шарки, вклучен е метален држач за дрвја. Неосветлено дрво - ова дрво доаѓа неосветлено и подготвено за додавање на вашите омилени светла. Дополнете го вашиот празничен декор со долготрајна ела од Фрејзер, вклучен цврст метален држач. 5202 богати зелени пвц и јп пластични совети создаваат реален изглед со лесно матиран акцент. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на ова украсно вештачко дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент