.

.

&М Стартување Контрола, Цинк Обложени Челик, НПТ Влезот излез Со Копче

&М Стартување Контрола, Цинк Обложени Челик, НПТ Влезот излез Со Копче

Вреднување на стоката:

DEN 7615.84
Пристапност
Во достапна форма

Комплетот Вклучува Електромагнет, Прекинувач за Копчиња, Држач за Прекинувач, Осигурувач и Индикаторско Светло.; Универзалниот Комплет Б Вклучува Електромагнет, Осигурувач, Копче и Светлина. Контролира Предни Или Задни Сопирачки. Уред За Држење На Сопирачките. Сигурен Електромагнет.

Главните карактеристики

Избор на клиент