.

.

Кумхо Екста Пс Летни Перформанси Гума - 225 50Р 98В

Кумхо Екста Пс Летни Перформанси Гума - 225 50Р 98В

Вреднување на стоката:

DEN 2047.52
Пристапност
Во достапна форма

Екста ПА31 е гума за сите сезони со високи перформанси, наменета за употреба на спортски купеа и седани од средно ниво и им нуди на возачите извонредни перформанси на влажни и суви патишта заедно со гаранција за живот на шарите од 50.000 милји. Екста ПА31 е гума за сите сезони со високи перформанси, наменета за употреба на спортски купеа и седани од средно ниво и им нуди на возачите извонредни перформанси на влажни и суви патишта заедно со гаранција за живот на шарите од 50.000 милји.

Главните карактеристики

Избор на клиент