.

.

Цртан филм Пица Крофни Храна Табла Со Исечоци Табла Дрво Старечки Клип Одбор И Повлечете За Стандард Писмо

Цртан филм Пица Крофни Храна Табла Со Исечоци Табла Дрво Старечки Клип Одбор И Повлечете За Стандард Писмо

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Димензии : големината на секоја Таблата со Исечоци е 13х9х0, 12 инчи Со Метален Клип Со Низок Профил. Материјал : Изработена од цврста дрвена табла и не премногу слаба, Таблата со Исечоци нуди сигурна, долготрајна јачина и нејзината големина располага со хартија А4 со големина на буква. Идеален за секојдневна употреба : без разлика дали е на училиште, канцеларија или дома, Таблата Со Исечоци Бритајмс не само што обезбедува корисно место за чување форми и документи за лесен пристап, туку нуди и погодно пренослива, мазна, тврда површина за пишување.Совршен за : деловни професионалци, медицински сестри, наставници, адвокати и студенти (Држете се подалеку од деца и бебиња).Совршен за : деловни професионалци, медицински сестри, наставници, адвокати и студенти (Држете се подалеку Од деца И бебиња) Димензии : големината на секоја Таблата со Исечоци е 13х9х0, 12 инчи Со Метален Клип Со Низок Профил.Функција : карактеристиките на Таблата со Исечоци се метален клип од нерѓосувачки челик со затворање на пружината и гумени агли, што може да ја заштити хартијата додека ја држи безбедно на место.Идеален за секојдневна употреба : без разлика дали е на училиште, канцеларија или дома, Таблата Со Исечоци Бритајмс не само што обезбедува корисно место за чување форми и документи за лесен пристап, туку нуди и погодно пренослива, мазна, тврда површина за пишување. Таблата Со Исечоци обезбедува мал метален јазиче што може да се повлече со дупка со дијаметар од 0,5 инчи за закачување На Таблата со Исечоци од одредена локација. Дизајнот со низок профил на клипот овозможува лесно редење на повеќе табли со исечоци заедно за складирање за заштеда на простор.Имаме Златен И Сребрен Метален Клип, го испраќаме случајно. Дупка за Виси.

Главните карактеристики

Избор на клиент