.

.

Женски Панталони Широк Клиренс На Нозете Женски Еластични Панталони За Половината Цветен Принт Широки Панталони За Нозе Секојдневни Памучни Панталони За Ленени К

Женски Панталони Широк Клиренс На Нозете Женски Еластични Панталони За Половината Цветен Принт Широки Панталони За Нозе Секојдневни

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Половината Хип Должина XL X-Голем 10 14 40 78-88см/30.40 " Материјал : Џогери панталони изработени од 80% Полиамид, 20% Спандекс. Оваа ткаенина има четиринасочно истегнување, може да се движи со вас за дополнителна удобност и останува во одлична форма.

Главните карактеристики

Избор на клиент