.

.

Британците Направија 18к прстен Од Бело Злато Со Природен Аметист женски Вечност опции за големина на Прстен-Големина 11

Британците Направија 18к прстен Од Бело Злато Со Природен Аметист женски Вечност опции за големина на Прстен-Големина 11

Вреднување на стоката:

DEN 10079.84
Пристапност
Во достапна форма

Прстенот Е Дизајниран идеален за да му подарите подарок на вашата сакана или едноставно да го одржувате прстенот во добра состојба за да можете подолго да уживате во неговата целосна убавина. ДИЗАЈНИРАН и ИЗРАБОТЕН во РАБОТИЛНИЦАТА НА ТРАДИЦИОНАЛЕН СЕМЕЕН ЗЛАТАР основана 1954 година. ПРИРОДЕН АМЕТИСТ-краток водич за нега ќе биде испратен со вашето купување за да ви помогне да уживате најмногу од вашиот накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент