.

.

Luksенски папучи на Лукс

Luksенски папучи на Лукс

Вреднување на стоката:

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Се лизнете во пријатна мук лукс? Папучи од Амира! Загрејте ги нозете со обвивка од фура и флексибилно вклопување, бидејќи чудесните отпечатоци и слаткиот џемпер го загреваат срцето. Лесен стил на влечење ја прави Амира омилен во секое време. Миење на рака во ладна вода, без белило, сув рамен. Увезени. - TPR единствена - 100% полиестерска фаукс крзно влошка - 100% акрилна горната - 100% полиестерска ласта од крзно - без потпетица - мулти/омбре лента, руменило/заспана овца, милениумска розова/шарена, виолетова/замалена решетка, кариба/замотана решетка , Темно сина/разновидна, сина/дијамант и снегулка, правлива зелена/цврста, сина смрека/уметнички деко скали, Тимберволф/стада o'Sheep, ванила/стада o'sheep, бел/дијамант и снегулка - големини на жени (5 американски женски големини (5 жени (5 -6), m (7-8), L (9-10), XL (11-12) Повлечете го. Топло и удобно. Декоративно крзно крзно. Модерно модерен.

Главните карактеристики

Избор на клиент