.

.

Без граници на варситивата лента за врзани врзани на јуниори

Без граници на варситивата лента за врзани врзани на јуниори

Вреднување на стоката:

DEN 351.68
Пристапност
Во достапна форма

Вашиот пријатна пулвер за оваа сезона е ова без граници на предниот дел на јуниорите! Направено со мек три-мешавина од четкан хаци, ќе ве задржи топло и удобно. Дното на дното на влечењето и лентите со двојни ракави ќе додадат атлетски допир на вашата облека. Четкани хаци. Ленти со двојни ракави. Дното на влечење. Достапно во асортиман на бои. Грижа : Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. 88% полиестер, 10% рајон, 2% спандекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент