.

.

Ove decors ma i chanderier

Ove decors ma i chanderier

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Користејќи го структуирањето на уметноста деко, семејството Ove Decors Max I приврзоци за осветлување е чисто и едноставно зошто одржување на максимално ниво на карактер. Оваа паднат кристална лустерска светлина е скапоцен камен со дијаметар од 24 инчи и 5 нијанси во стилот на тапани кои содржат светли и модерни LED Edison Bulbs. Овој современ кристален лустер има стаклени стаклени нијанси што додава елегантен поглед во која било просторија што ја ставате лустерот Max I. Совршено за повеќе видови на простори како решетки, кучиња или дневни соби, особено кога се користат во унисон со која било друга Ove Decors Max Family Light Filtures. Ove Decors 5-лесен хромиран лустер со замрзнати стаклени нијанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент