.

.

outfmvch дуксери за жени обичен печатење пуловер дуксер блузи блуза култура блузи за жени женски долги ракави блузи

outfmvch дуксери за жени обичен печатење пуловер дуксер блузи блуза култура блузи за жени женски долги ракави блузи

Вреднување на стоката:

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

98 " Outfmvch дуксери за женствен печатење Пуловер Дуксер Блузи блуза култура блузи за жени жени долги ракави блузи.Мека ткаенина, Висока еластичност,Лесна И дише, Тенка и елегантна2.73 "- - - Ракав : 59см/23. Скриен патент одзади, сите видови обрасци 4.88 "- - Ракав : 61cm/24. Големина : XL - - US : 10 - - ВЕЛИКА британија : 14 - - Биста : 110cm/43.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.62 "- - Должина : 64cm/25.02 "- - Должина : 65cm/25. Елегантен Коктел Свадба Гостин Фустан.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.31 "- - Ракав : 60cm/23.

Главните карактеристики

Избор на клиент