.

.

Велвизори Сите Временски Услови Багажникот Лагер Товар Мат Црна За Тојота Приус 2010-2015

Велвизори Сите Временски Услови Багажникот Лагер Товар Мат Црна За Тојота Приус 2010-2015

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Специфично вклопување на возилото.Изработени Од Термопластичен Еломастер.Подигнатите контурни рабови нудат заштита за сите временски услови.Детали за производот : Велвизори сите облоги На Багажникот За Временски Услови се направени од Термопластичен Еластомер за да се обезбеди чистота за багажникот на вашето возило. Тие ќе ја заштитат внатрешната товарна површина на возилото од нечистотија и влага. Ова се постигнува со употреба на високо подигнати рабови кои помагаат да се заробат нечистотијата и течностите. Contетски обликувани за контурирање на товарниот простор на вашето возило за совршено прилагодено вклопување.Определување и Карактеристики : обликуваните контурни облоги со Мала тежина ја штитат товарната површина на вашето возило.- Еластично.- Без мирис.- Лесен.- Лесно за чистење.- Не-лизгачка површина.- Отпорен на абразив.- Отпорен НА УВ зраци.- Еколошки.- Изработен Од Термопластичен Еластомер.- Отпорен на температурни флуктуации.- Неутрален за агресивни хемиски средини.Материјал : Багажникот Лагер - Црна Боја : Багажникот Лагер - TPE (Термопластичен Еластомер)Што има во кутијата : 1 x Wellvisors 3d Багажникот Лагер Wellvisors Сите Временски Услови Багажникот Лагер Товар Мат Црна За Тојота Приус 2010-2015.

Главните карактеристики

Избор на клиент