.

.

Женски Градници Поместена Маица Градник Беспрекорна Жица Слободен Склекови Градник Црвена Лубеница

Женски Градници Поместена Маица Градник Беспрекорна Жица Слободен Склекови Градник Црвена Лубеница

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Карактеристики : 1.Карактеристики : секојдневна облека,моден дизајн, летен секојдневен елек2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Уникатниот дизајн на тркалезна јака го прави посекси и попривлечен. 4.Ова е супер дише, спортска долна облека. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека сите се наменети За Азиски фигура, што значи дека ќе биде помал од нормалните европски големини, и можете да го најдете во нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Чист Стил На боја : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Градник Нараквици За Жени Спакувајте Чипкани Нараквици За Жени Со Поддршка Бели Нараквици за Жени Градници за Жени. Градници За Жени Без Долна Жица Нараквици За Жени Секси Чипка Нараквици За Жени Со Поддршка Бели Нараквици за Жени. Бели Нараквици За Жени Нараквици За Жени Секси Нараквици За Жени Со Градници За Поддршка За Жени Нема долна Жица.

Главните карактеристики

Избор на клиент