.

.

Чолиус Бебе Девојки Летна Облека Сетови Животински Писмо Шема Краток Ракав Ресни Маици Леопард Печатени Шорцеви Лента За Глава Облека

Чолиус Бебе Девојки Летна Облека Сетови Животински Писмо Шема Краток Ракав Ресни Маици Леопард Печатени Шорцеви Лента За Глава

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x Врвови + 1x шорцеви + 1x лента за глава или 1x врвови + 1x панталони. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од памук и млечна свила, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра дише и удобен за носење. 120t Tops Должина : t42t Bust : t60 Tpant Должина : t55t Age : t4-5 Години. 41 Tpant Должина : t23. 90t Tops Должина : t14. 47 t Shorts Должина : t8. Име : Печати Врвови + Шорцеви Со Лента За Глава/Панталони. 27 t Age : t6 - 12 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 70t Tops Должина : t12, 60 t Bust : t19, 69 Tshors Должина : t7, 87 таге : t0-6 Месеци.

Главните карактеристики

Избор на клиент