.

.

Машка Широка Секојдневна Јакна Лабава Цврста Боја Со Долги Ракави Јакни Со Јака Со Превртување Со Џеб Трендовски Лесен Есенски Капут Кафе М

Машка Широка Секојдневна Јакна Лабава Цврста Боја Со Долги Ракави Јакни Со Јака Со Превртување Со Џеб Трендовски Лесен Есенски

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

●Клучни Зборови} Мажи Каки Елек;Мажи Тенок Фит Плетени Џемпери Врвот;Женска Кожна Јакна;Плетени Џемпери Мажи;Машки Тексас Лесна Јакна;Машки Обичен Тексас Капут;Машки Лесен Јакна Водоотпорен;Црн Бомбардер Јакна Мажи;Карирани Блејзери Мажи;Машки Шарени Памук-Мешавина Џемпер Зелена;Празнични Џемпери За Жени;Плетен Кардиган За Мажи Поштенски;Дедо Мраз Џемпери За Жени;Машка Топла Воена Јакна;Јакна За Мажи Секојдневен;Машки Кобалт Син Елек И Вратоврска;Ветробрански Елек За Мажи;Машки Кардиган За Вратот НА ЕКИПАЖОТ;.Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА STORE Vsssj STORE STORE ZSSJ Е ФОКУСИРАЊЕ на жените мек, Растеглив и лесен материјал; удобен за носење. Ова не СЕ големи димензии! Големината на Производот Е Различна,ве Молиме прочитајте ги информациите за големината на описот на производот со цел да изберете своја големина. Поради разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои разлики во бојата, вашето разбирање би било високо ценето!П5 : како да го исчистите?А5 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење.П3 : дали има лош мирис или ве чеша?А3 : нема лош мирис; Изработен од мек и мазен материјал, нема да ве чеша и е удобен против кожата.П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по миењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент