.

.

Џпли Мало Бебе Девојчиња Цветни Без Ракави Принцеза Фустан Лето Назад Лак Замав Фустан Капи Девојки Здолништа И Врвни Деца Плисирано Здолниште

Џпли Мало Бебе Девојчиња Цветни Без Ракави Принцеза Фустан Лето Назад Лак Замав Фустан Капи Девојки Здолништа И Врвни Деца Плисирано

Вреднување на стоката:

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

Топла Долга Ракав Фустан За Девојки Девојки Лизгач Фустан. Материјал : памук. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. (Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Есенски Фустани за Мали Девојчиња На Возраст Од 12 Обични Фустани.62" Должина : 46см/18.05" Должина : 44см/17.11" Препорачана возраст : 12-18 Месециголемина : 90см : 64см/25. Големина : 73 Биста : 56см/22.20" Должина : 48см/18. ●ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ за ИЗБОР ● Ние Снабдуваме Видови Бебиња Деца Девојки Се Облекуваат Со 6 Месеци-3 Години. ● ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ за ФУСТАНИ / /Роденден /празник / Подарок за Забава За Твое Или Твоите Пријатели.Дете Бебе Девојки Цветни Ракави Принцеза Фустан Лето Назад Лак Замав Фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент