.

.

Орнамент за кукли Со лисја Прекрасна Симулација Пена Велигденско Зајаче Декорација За Дневна Соба

Орнамент за кукли Со лисја Прекрасна Симулација Пена Велигденско Зајаче Декорација За Дневна Соба

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Постои карактеристика на обликот на зајакот, украсот е повеќе од атрактивен и убав. Со карактеристика на зелена боја и декоративна, украсот може лесно да ги фати очите и да ја направи собата во живо. Изработен од висококвалитетни материјали од пена, украсот е лесен и издржлив. Постојат две различни големини за избор : С, Л. Овој украс од пена е многу симпатичен, кој е погоден за домашна декорација, декорација на автомобил, играчки, подароци, колекција итн. Име На Предметот : Декорација На Пена. Материјал : Пена. Детали За Големината : . С : 8см х 6см/3.15 "х 2.36" (Прибл.). Л : 22см х 10см х 11см/8.66 "х 3.94" х 4.33 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 Х Декорација На Пена постои карактеристика на реална форма на зајак, украсот е повеќе од атрактивен и убав. Со карактеристика на зелена боја и декоративна, украсот може лесно да ги фати очите и да ја направи собата во живо. Изработен од висококвалитетни материјали од пена, украсот е лесен и издржлив. Постојат две различни големини за избор : С, Л. Овој украс од пена е многу симпатичен, кој е погоден за домашна декорација, декорација на автомобил, играчки, подароци, колекција итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент