.

.

Колекцијата На Ступел Дома Декор Љубов Живее Тука Шимшир Венец Ѕид Уметност

Колекцијата На Ступел Дома Декор Љубов Живее Тука Шимшир Венец Ѕид Уметност

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Поставете срдечен тон во вашиот дом Со Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Љубовта Живее Тука Шимшир Венец Ѕид Уметност. Оваа платнена работа содржи слика на венец со љубовни зборови испечатени над неа. Раката е испружена преку дрвена рамка и понудена во повеќе големини. Оваа ѕидна уметност е исто така гордо .Димензии : 16w x 1.5 d x 20h во.24w x 1.5 d x 30h во. Изберете од достапните опции за големина. Погоден за внатрешна употреба. Црна, зелена и бело-бела боја. Изграден од платно и дрвена рамка. Раката се протегала на рамката. Уметничко дело На Дафне Полсели.

Главните карактеристики

Избор на клиент