.

.

Машки Тимберленд Неапол Патека Оксфорд

Машки Тимберленд Неапол Патека Оксфорд

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Кога последен пат сте се возбудиле за пар чевли? Твојот живот ќе се промени. Како и нивните колеги од велур, овие кожни оксфорди со полно зрно имаат удобност, разноврсност и ажуриран изглед што сте го посакувале. Машки Тимберленд Неапол Патека Оксфорд.

Главните карактеристики

Избор на клиент