.

.

3xl Градина Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

3xl Градина Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот Црна Градинарска Маица Во Ретро Стил го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Градинарски Ретро Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент