.

.

јолај мермер четка за шминка сет професионални лице сенка за очи ајлајнер фондација руменило усна шминка четки во прав течен крем козметика мешање четка алатка

јолај мермер четка за шминка сет професионални лице сенка за очи ајлајнер фондација руменило усна шминка четки во прав течен

Вреднување на стоката:

DEN 118.24
Пристапност
Во достапна форма

10 парчиња Комплет Мермерна Четка За Шминка Професионално Лице Сенка За Очи За Очи Фондација Руменило Четки За Шминка За Усни Во Прав Течен Крем Алатка За Мешање На Козметика : овој комплет за козметички четки ќе ја покаже вашата природна убавина и ќе остави беспрекорна завршница.

Главните карактеристики

Избор на клиент