.

.

Добро Ткаени Азила Мејси Шаг Крем Апстрактни Брановидни Ленти 5'3 7'3 Област Килим

Добро Ткаени Азила Мејси Шаг Крем Апстрактни Брановидни Ленти 5'3 7'3 Област Килим

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Азила е колекција на пријатни, марокански инспирирани шеги, но со пресврт. Вткаени со топлите, беж основни тонови се блескави акценти на полиестерско предиво од виножито кои додаваат боја на овие класични изгледи. Изработка на совршена комбинација на класична софистицираност и современа разиграност. Изработени од синтетичко предиво : 90% полипропилен, 10% полиестер. Неодоливо дебел и мек куп. Наредени сите страни за подобрена издржливост. Поддршка од јута, безбедна за подот од тврдо дрво. Отпорен на дамки и фрли слободен предиво. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање. Издржлив и многу лесен за чистење, направен да трае со години.

Главните карактеристики

Избор на клиент