.

.

Женски Змија Печатени Палацо Панталони

Женски Змија Печатени Палацо Панталони

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Белата Марка Женски Палацо Панталони Печатени Со Змија дава целосна удобност без жртвување на стилот. Се одликува со долг, широк дизајн кој дише и лесен за движење. Белата Марка Женски Палацо Панталони Печатени Со Змија може да се носат како ваша облека за одење во салон или може да бидат стилизирани со едноставен врв за секојдневен, опуштен изглед. Широка Нога. Печатени. Преклопете Преку Половината.

Главните карактеристики

Избор на клиент