.

.

Исеј Мијаке Дезодоранс За Мажи, 2. Оз

Исеј Мијаке Дезодоранс За Мажи, 2. Оз

Вреднување на стоката:

DEN 683.52
Пристапност
Во достапна форма

Добијте машки мирис Со Овој Машки Дезодоранс Исеј Мијаке Л ' о ' дисеј, 2,6 мл. Таа беше лансирана од дизајнерската куќа На Исеј Мијаке во 1994 година. Тој е без алкохол и е класифициран како цветен мирис. Овој дезодоранс без алкохол поседува мешавина од цитрус и зачин во комбинација со пониски ноти на мошус, килибар и шума. Се препорачува за вечерно носење. Ќе ве натера да мирисате пријатно за вашата ноќ надвор од градот со тој посебен некој. Л ' О Де Иси Алкохол Слободен Дезодоранс Стап 2.6 Мл. / 75гр За Мажи Од Исеј Мијаке.

Главните карактеристики

Избор на клиент