.

.

Трол Лице Мем Насилник Живот Голема Насмевка Дете Момче Девојка Маица Новороденче Дете Бриско Брендови 12М

Трол Лице Мем Насилник Живот Голема Насмевка Дете Момче Девојка Маица Новороденче Дете Бриско Брендови 12М

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Ќе изгледате одлично во ова мало бебе т. Носете го ова за сите да знаат дека се губите во делот за коментари. Можеби ќе сакате да купите повеќе од еден! ГОЛЕМИНА 12М-Постигнете совршено вклопување за вашето преслатко бебе СО нашата големина 12М, со ширина околу торзото/должина 22 "х13, 5", обезбедувајќи симпатичен и удобен изглед за вас малечко. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Главните карактеристики

Избор на клиент