.

.

Дете Бебе Момчиња Девојки Јакна Еднобојна Кадифен Симпатична Уши Качулка Дебел Капут Деца Топла Winter Зимска Облека Месеци-Години

Дете Бебе Момчиња Девојки Јакна Еднобојна Кадифен Симпатична Уши Качулка Дебел Капут Деца Топла Winter Зимска Облека Месеци-Години

Вреднување на стоката:

DEN 148.32
Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : Материјал : Памук, полиестерстил : Мода Јака : Качулка Должина На Облека : Обичен Тип На Ткаенина : Должина На Кадифени Ракави(см) : Полн Пол : Унисекспатер Тип : Цврстина : Тешка Категорија Сезона : Зимски Оддел Име : Детски Тип : Надворешна Облека И Палто Тип На Надворешна Облека : Пакетот Јакни вклучува : 1* Забелешка За Палто : 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан.2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Бебешки зимски палта надворешна облека погодна ЗА момчиња од 2м-5 години, Овој Кадифен капут со два предни џеб има 5 големини за избор. Нашата надворешна облека за палто за деца е изработена од висококвалитетен материјал од поларно руно, кој е многу мек и удобен, и е безопасен за нежната кожа на бебето. Палтото за бебиња е дизајнирано со топло и дизајнот на затворачи за патенти е полесен за носење за бебиња. Палтото со качулка од поларно руно ги задоволува потребите на зимските патувања на бебето и ја штити главата од ветер и снег. Топлото бебешко палто ќе направи вашето бебе да изгледа преслатко, Без Оглед На Божиќ, Ноќта на Вештерките, секојдневно носење, специјални настани, родендени, бебињата доенчиња можат да го користат како зимско палто или надворешна облека за костими, не само што се загреваат, туку и погодни во различни прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент