.

.

Мажи Градите Риг Радио Рамо Темперамент Хип Хоп Ранец Градите Опрема Елек Темперамент Елек Градите Опрема Пакет

Мажи Градите Риг Радио Рамо Темперамент Хип Хоп Ранец Градите Опрема Елек Темперамент Елек Градите Опрема Пакет

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Боја : црна / бела / камуфлажа. Материјал : Полиестер. Пакет вклучени : . 1*Градите Пакет. Забелешки : . 1. 1 инч = 2,54 см. 2. Ве молиме измерете сами за да ја изберете вистинската големина. 3. Поради разликата помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Високо рефлектирачки, побезбеден ноќе. Должината на ремените за рамо може да се прилагоди според потребите. Може да ги држи и клучевите, мапата, мобилниот телефон и другите додатоци. Оваа чанта за гради ќе биде една од задолжителните предмети за модерни луѓе, лесна за носење, ослободете ги рацете. Погоден за опстанок, пешачење, велосипедизам, работа, училиште, кампување, риболов, патување, подарок, рекреација.

Главните карактеристики

Избор на клиент