.

.

Кофа За Чистење На Преклопување во домаќинството Кофа За Чистење Со Рачка Дизајн Совршен За Чистење Куќа Плажа Тоте

Кофа За Чистење На Преклопување во домаќинството Кофа За Чистење Со Рачка Дизајн Совршен За Чистење Куќа Плажа Тоте

Вреднување на стоката:

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Ergономски Дизајн : овој уникатен пренослив скокачки дизајн е погоден за чување во вашиот дом, гаража или спакуван во автомобилот со вашата опрема за кампување. Со виси дупка за лесно виси на ѕидот. Заштедете повеќе простор при складирање.Обезбедување квалитет : нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот врвен квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Материјал : АБС

Главните карактеристики

Избор на клиент