.

.

За Рандеву На Буик 2003-Олимписка База На Белиот Газ И Чист Аеросол

За Рандеву На Буик 2003-Олимписка База На Белиот Газ И Чист Аеросол

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. конзерва со основен слој уретанска боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, основна боја на палтото бара врвен слој/проѕирен слој. Боја моите автоматски 1к и 2к проѕирни палта се ОТПОРНИ НА УВ. • Одлична боја За Основно Палто и Проѕирно Палто во аеросолни лименки со спреј од 12 мл ЕЗ. • Испрскајте ја бојата на тест картичката за да видите како се совпаѓа бојата пред да аплицирате за вашето возило. * Вклучени упатства За Буик • Рандеву. 2003;2004;2005;2006;2007. ГАЗ. Олимписки Бел. Еден Аеросолкански Базен Слој од 12 мл. Еден Аеросол од 400 мл (13,5 мл) Може Да Го Исчисти Палтото. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Главните карактеристики

Избор на клиент