.

.

UD EBC OE Кочница Влошки Одговара изберете: 1999 - LAND ROVER DISCOVERY II, 1995-LAND ROVER RANGE ROVER

UD EBC OE Кочница Влошки Одговара изберете: 1999 - LAND ROVER DISCOVERY II, 1995-LAND ROVER RANGE ROVER

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Надградба со премиум британските подлоги за дискови на Britishц дизајнирани да ги исполнат или надминат перформансите на КОЈА било ОЕМ Подлога опсегот Ulц Ултимакс е долготрајна подлога за високо триење дизајнирана за Неспортско Урбано возење на Сите Седани, ТЕРЕНЦИ и Лесен Камион. Премиум подлога за замена НА ОЕ; ece R90 сертифицирани британски направени влошки за сопирачки; материјал базиран На Синтетички влакна; Не Содржи полу-метални или тешки метали; ултра-прилично формулата е без бучава и е пријателска за роторот; Значително помалку прашина Од ое сопирачките Се Вклопува Изберете : 1999-2004 ЛЕНД DISCOVЕР ДИСКАВЕРИ II 1995-2002 ЗЕМЈИШТЕ RANGEЕР ОПСЕГ RANGEЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните карактеристики

Избор на клиент