.

.

Син Ангел Ослободување Гулаб Градина Статуа

Син Ангел Ослободување Гулаб Градина Статуа

Вреднување на стоката:

DEN 448.16
Пристапност
Во достапна форма

Изработена од насликана смола, таа може да се стави и во градината или во местото за одмор на најблиските. Толку убава, нема да бидете разочарани од Оваа Статуа На Синиот Ангел. 11.5 " Ч . Смола 11379 Син Ангел Со Гулаб Димензии : 11,5 инчи Висина Материјал : Смола СТИЛСКИ : Идеален За прикажување на маса или како дел од аранжманот на полицата, украсете го вашиот дом и уживајте во ефектот што го носи ВО ВАШИОТ ПРОСТОР КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени Од врвен материјал за издржливост и елегантен изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент