.

.

Марвел Доктор Стрејнџ Во Мултиверзумот На Лудилото-Америка Чавез Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Марвел Доктор Стрејнџ Во Мултиверзумот На Лудилото-Америка Чавез Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Овие Трендови Меѓународни Марвел Доктор Чудно во Мултиверзумот На Лудило-Америка Чавез Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5" х 24.25"х 0.75".

Главните карактеристики

Избор на клиент