.

.

- Улични Отпечатоци Авалон Аква Ткаат Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

- Улични Отпечатоци Авалон Аква Ткаат Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Ткаат на акварел боја линии се движат низ оваа сина позадина. Навестувањата за жолто тонирана зелена и светло сива боја создаваат контраст во парчето. Овој уметнички дизајн е светол и жив. Непастен неткаен материјал. 10.5-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Главните карактеристики

Избор на клиент