.

.

Фосилни Женски Карли Мултифункционален Црн Часовник од Нерѓосувачки Челик, ЕС4543

Фосилни Женски Карли Мултифункционален Црн Часовник од Нерѓосувачки Челик, ЕС4543

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Куќиште од нерѓосувачки челик, нерѓосувачки ремен, Црно бирање, кварцно движење, минерал отпорен на Гребење, Отпорен на Вода до 5 БАНКОМАТИ - 50 метри - 165 стапки куќиште од нерѓосувачки челик. Нерѓосувачки ремен. Црно бирање. Кварц движење. Минерал отпорен на гребење. Отпорен на вода до 5 БАНКОМАТИ-50 метри - 165 стапки.

Главните карактеристики

Избор на клиент