.

.

Тенка Сина Линија Полициско Знаме Двострано Полициско Знаме За Надворешна Куќа Патриотско Знаме Декорација На Дворот

Тенка Сина Линија Полициско Знаме Двострано Полициско Знаме За Надворешна Куќа Патриотско Знаме Декорација На Дворот

Вреднување на стоката:

DEN 143.68
Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.ЗНАМЕ : внатрешни, надворешни уметнички знамиња и транспаренти се направени од МАШИНСКО перење 100% ГОЛЕМИНА на полиестерфлаг : ова"Тенка Сина Линија Знаме" е мала, мини големина (12,5 х 18") ПРОИЗВЕДЕНИ Во : Знамињата се испечатени во создавање шарени, живописни, светли дизајни од оригинални уметнички дела декор : Од 1976 година, произведува врвни, квалитетни знамиња кои прават одлични подароци за секоја палуба, двор, ТРЕМ или веранда и направете шармантен декоративен за секој двор, тревник и двострано знаме : дизајнот Е двостран СО ОТПЕЧАТЕНА СЛИКА И видлив Од Двете Страни. знамињата висат прекрасно од зашиен ракав и лесно е да се издвојат нашите сезонски дизајни на знамиња 1110867 Полициско Знаме Со Тенка Сина Линија 12х18 Инчи Двострано Полициско Знаме за Декорација на Дворот На Патриотско Знаме на Отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент