.

.

Ополски Писклив Куче Играчки Смешни Мобилен Телефон Форма Миленичиња Куче Џвакање Писклив Кадифен Звук Играње Обука Играчка

Ополски Писклив Куче Играчки Смешни Мобилен Телефон Форма Миленичиња Куче Џвакање Писклив Кадифен Звук Играње Обука Играчка

Вреднување на стоката:

DEN 175.84
Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : . Играчката ќе испушти звук кога ќе се исцеди. Направено од висококвалитетен кадифен, безбеден и нетоксичен. Симпатична форма на мобилен телефон, вашето домашно милениче би сакало да си игра со тоа. Тип : Писклив Миленичиња Играчка. Материјал : Кадифен, пп памук. Карактеристики : Издржлив, Облик На Мобилен Телефон, Играчка За Пискање, Играчка За Џвакање Миленичиња, Кадифен Играчка. Големина : 6см х 5см х 12,5 см/2,36 "х 1,97" х 4,92 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 x Писклива Играчка за Миленичиња играчката ќе испушти звук кога ќе се исцеди оваа играчка за кучиња. Направено од висококвалитетен кадифен, безбеден и нетоксичен. Симпатична форма на мобилен телефон, вашето домашно милениче би сакало да си игра со тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент