.

.

Жените Ватиран Лесен Пуфер Јакни Долг Ракав Патент Палто со Џеб Повик Кратка Облека

Жените Ватиран Лесен Пуфер Јакни Долг Ракав Патент Палто со Џеб Повик Кратка Облека

Вреднување на стоката:

DEN 799.84
Пристапност
Во достапна форма

краток опис не е достапен Материјал : Изработен од висококвалитетна полиестерска мешавина. Мека и лесна, удобна и пријатна за кожата, ве одржува топло во студено време. Карактеристика : затворање На Патент, метална цврста боја, долг ракав, јака за држење, лабаво фитинг, исечена должина, еластичен раб. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Светла боја и ватиран дизајн го олеснуваат усогласувањето на секоја облека без разлика дали сте студент или канцелариски дами, никогаш не излегувајте од мода. Натпревар : Зимска топла пуфер јакна, добро се комбинира со врвови, блуза, маица, хеланки, фармерки, чорапи, слаби панталони, шал, чизми, патики или потпетици. Повод : Погоден За колеџ, ноќно излегување, шопинг, состанување, канцеларија, одмор, забава, одмор, патување, улица, пешачење, викенд собир или секојдневен живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент