.

.

Примарна Сребрена Сребрена сребрена родиум-обложена 0. Цттв Дијамантски Ѓердан За Срце

Примарна Сребрена Сребрена сребрена родиум-обложена 0. Цттв Дијамантски Ѓердан За Срце

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Однесувајте се кон некој посебен со дарот на крајна романса. Моден од сребро овој ѓердан прикажува прекрасен приврзок за дизајн на срце од 15 мм со природен кружен дијамантски акцент и висока полирана завршница за шармантен изглед. Вклучен е кабелски синџир долг 18 инчи со продолжување од 2 инчи и затворач од јастог.Метална Тежина : 1,52 Грама Накит Тип : Финехаин Стил : Каблетип : Срце Приврзок Ѓердан Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Стерлинг Сребрена Боја : Бели Димензии : 18-инчен х 1мм Синџир, 15мм Приврзок, 2-инчен Екстра.Детали за цврст дијамант : Јасност : I3-I4 Color : H-IShape : Тркалезна Тежина : 0,01 cttwquanty : 1 Поставување накит : Безелиевиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Индија Стерлинг Сребро, Полиран, родиум-обложен, Цврст, Јастог Канџи, 2-инчен Продолжување, Дијамант.

Главните карактеристики

Избор на клиент