.

.

Пред Затворање Спортски Градници За Жени Градници Со Целосна Покриеност Виолетова 42

Пред Затворање Спортски Градници За Жени Градници Со Целосна Покриеност Виолетова 42

Вреднување на стоката:

DEN 792.00
Пристапност
Во достапна форма

градници за предно затворање за жени плус градници за предно затворање за жени градници за предно затворање градници за предно затворање за жени градници за предно затворање за жени градници за предно затворање предно затворање градник предно затворање градници за предно затворање. градници за градник со предно затворање за жени градници со предно затворање предно затворање за жени без градници со долна жица за жени градници со предно затворање предно затворање за жени плус градници со предно затворање предно затворање за жени.22" биста : 95см~102см/37.46" Под биста(Истегнување) : 83см~87см/32. Што ќе добиете : 1 Х Женски Градник, Кабриолет Градник Без Грб : Вклучени Повеќекратни конвертибилни ремени и исти проѕирни ремени, градник со низок грб, градник без грб, градник со оглавник, градник со вкрстен грб, исто така секојдневен градник.

Главните карактеристики

Избор на клиент