.

.

100а Бакар Алигатор Клипови Автомобил Батерија Полнач Тешки Крокодил Прстиња

100а Бакар Алигатор Клипови Автомобил Батерија Полнач Тешки Крокодил Прстиња

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Опис на производот : сосема нов и висококвалитетен изработен од висококвалитетни материјали, издржливцврст дизајн на алигаторски клип може да постигне ултра цврста фиксација.Материјал : бакарна струја обложена со железо : 100а номинална листа на пакети : 1 парче/2 парчиња клип за алигатор (во зависност од вашиот избор). Забелешка : поради рачно мерење, дозволете грешка од 1-5мм.бидејќи мониторите не се калибрирани исто, боите на предметите прикажани на фотографиите може да бидат малку поинакви на мониторот на вашиот компјутер. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Главните карактеристики

Избор на клиент