.

.

Мамо Жардиниер Со Послужавник Подароци За Мајка Мајки Ден Подарок Тенџере За Сукуленти Воздушни Растенија Држач Мал Затворен Прозорец Роденден Мајка Подарок

Мамо Жардиниер Со Послужавник Подароци За Мајка Мајки Ден Подарок Тенџере За Сукуленти Воздушни Растенија Држач Мал Затворен

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

• 3 парче жардиниера ја пишува МАМА• Внимателен подарок за мама!* Одлично за воздушни растенија, сукуленти или додатоци • • Може да се направи со / без дренажна дупка (1 дупка) обновлива, нетоксична, еколошка и биоразградлива пластика. Поради процесот НА 3д печатење, секоја ставка е единствена.Ние ја проверуваме секоја ставка за да обезбедиме висококвалитетни производи!Испорачано во 100% рециклирана кутија за брановидни пошта крафт.Ве молиме испратете ни порака со какви било прашања.Ви благодариме за вашата поддршка!. 3 парчиња Мама Жардиниер Со Подароци За Послужавник За Мама Мајки Ден Подарок Тенџере За Сукуленти Воздушни Растенија Држач Мал Затворен Прозорец Роденден Мајка Подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент