.

.

Барајќи дупчиња Модни Жени Удобен Елек За Дишење Градник Долна Облека Секси Долна Облека Морнарица

Барајќи дупчиња Модни Жени Удобен Елек За Дишење Градник Долна Облека Секси Долна Облека Морнарица

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Големина : М Биста : 52см/20.47" САД : 34С/36АБЦД Чаша : 70С/75АБЦД Тежина : 40-50кгсезе : Л Биста : 58см/22.83" САД : 36ДЕ/38АБЦ Чаша : 75ДЕ/80АБЦ Тежина : 50-60кгсизе : XL Биста : 64см/25.20" САД : 38ДЕ/40абц Куп : 80de/85abc тежина : 60-70 KGSIZE : 2xl БИСТА : 66 CM/25.98" сад : 40de/42abc куп : 85de/90 ABC ТЕЖИНА : 70-80 KGSIZE : 3xl БИСТА : 68 CM/26.77" сад : 42de/42abc куп : 90de/95abc ТЕЖИНА : 80-90kgsize : 4xl биста : 70cm/27.56" САД : 42 DE/44 ABC КУП : 95 DE/100abc тежина : 90-100kgsize : 5xl биста : 72 CM/28.35" Сад : 44de/46 BCDE чаша : 100de/105bcde тежина : 100-110kgoccasion : СЕКОЈ тип на Дневна Шема : цврст содржи : 1 х брасофт И ДИШЕ, УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ.Евангелието секси девојка, ви овозможува да биде поудобно.Сезони : лето, пролет, aut, зима : погоден за големинаудобна чаша, подобар ефект на собирање.Дебелина : стандардно како да се мие : рачно перење ладно, закачување или воздушен појас тип : Фиксни ремени пол : женски ве молиме купете според големината пред купувањето.Материјал : најлонстил : секси и шармантни Интимни. Материјалот е многу удобен, а расположението ќе стане многу добро!. Тоа ве прави повеќе шармантни. Погоден за секојдневни прилики. Подобро е да се мие со чисти раце.

Главните карактеристики

Избор на клиент