.

.

Дуиксингхас Ревер Џебови За Размавта Машка Кошула Со Единечни Гради Летен Кариран Принт Кошула Без Ракави

Дуиксингхас Ревер Џебови За Размавта Машка Кошула Со Единечни Гради Летен Кариран Принт Кошула Без Ракави

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

12", Должина На Облека : 84cm/33.5", Рамо : 50см/19.07", Рамо : 54cm/21. Ова е целосно усогласена машка кошула без ракави што може да се совпадне со светло сини фармерки или темно искинати фармерки.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Име на ставка : Машка Кошула Материјал : Памучна Мешавина : Лежерен Пол : Тип На Менсиза : Редовна Сезона : Тип На Летна Јака : Должина На Ракавот : Должина Без Ракави : Тип на плакета Со средна должина : Копчиња Карактеристики На Плакетата : Џебови Со Размавта, Кариран Принт, Тенок Фитсајз Детали : Големина : М, Биста : 120см/47,24", Должина На Облека : 80см/31.) Големина : XL, Биста : 134cm/52.) Големина : 2 XL, Биста : 140cm/55.Одликувајќи се со дизајн на затворање копчиња, машката кошула е погодна за носење и полетување. Постојат повеќе големини на производот за избор : М, Л, XL, 2 XL.68", Рамо : 53cm/20. Изградена од материјал за мешавина од памук, машката кошула е мека, дише и удобна за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент