.

.

Caicj Чевли За Жени Сандали За Жени Со Лак Поддршка За Удобна Прошетка Летен Клин Сандала Лизгање На Платформа Сандали Чевли, Црна

Caicj Чевли За Жени Сандали За Жени Со Лак Поддршка За Удобна Прошетка Летен Клин Сандала Лизгање На Платформа Сандали Чевли,

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Жените Се Лизгаат На Клинови Дами Сандали Обични Блинг Сандали Со Ремени Со Ремени Со Ремени Со Отворен Слајд На Прстите Ткаени Слајд Сандали Женско Стил : Тркалезен Прст. Единствен Материјал : Гума. Пета Висок Стил : Клинови . Метод на затворање : Се Лизга. Горниот Материјал : СТП. Чевли Пета Висока : 2,5 см/1". Пакет : 1 пар чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската Ставка може малку да варира од горенаведеното . 100% Синтетички. Увезени. Синтетички гумен ѓон. Ремен за глуждот со прилагодливо затворање на бравата. Лесен и флексибилен надворешен ѓон.

Главните карактеристики

Избор на клиент