.

.

Дорман 610-0149. Црна Навртка За Тркала

Дорман 610-0149. Црна Навртка За Тркала

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Овие навртки за тркала се изработени од јаглероден челик и се тестираат според бараните стандарди на автомобилската индустрија за да се обезбеди цврстина, долговечност и безбедност.Сите производи На Дорман се поддржани од повеќе од еден век автомобилски делови и хардверска експертиза. Од 1918 Година, Дорман им даде на луѓето поголема слобода да се поправат со постојано развивање на нови решенија за поправка кои ги ставаат сопствениците и монтери на прво место. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Дорман 610-0149. 10 9/16 Во.- 18 Назабени Студ-0.623 Во. Кнурл, 3.6 Во. Должина Црна (Пакет од 10) Издржлив материјал-јаглероден челик ги исполнува СТАНДАРДИТЕ ЗА автомобилската индустрија НА САЕ за цврстина и цврстина. Тестирано на корозија-72-часовно тестирање со спреј за сол симулира три години отпорност на корозија. Тестирани за истегнување-навртките за навртки се подложени на тестирање на индустриски стандардни докази за оптоварување за да се обезбеди цврстина. Доверлив квалитет-поддржан од тим професионални инженери и специјалисти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент