.

.

Annенифер Сотл Тејлор „Мојсеј“ платно уметност

Annенифер Сотл Тејлор „Мојсеј“ платно уметност

Вреднување на стоката:

DEN 638.40
Пристапност
Во достапна форма

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Нејзината работа е опишана како текстурирана и магична. Нејзините бои се живописни и свежи, многумина со импасто текстура. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Таа користи широка четка и нож за 80 проценти од сликарството, а потоа го освежува со додавање на хармонични бои и режија апстрактни удари. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Таа слика главно од животот со густи живи удари, создавајќи чувство на енергија. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент