.

.

МОНРО-МАКС-ЛИФТ Поддршка Одговара избери: 1999-КРАЈСЛЕР 1998 - КРАЈСЛЕР КОНКОРД

МОНРО-МАКС-ЛИФТ Поддршка Одговара избери: 1999-КРАЈСЛЕР 1998 - КРАЈСЛЕР КОНКОРД

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Инженер за да добиете повеќе милји од вашето возило, склопот На патната потпора ги вклучува сите потребни компоненти во една единица. Ги исполнува спецификациите НА ОЕ и го намалува времето на инсталација, елиминирајќи ја потребата за пролетен компресор. ПОБРЗА, ПОБЕЗБЕДНА, ПОЛЕСНА и ЦЕЛОСНА ПОПРАВКА Вклучува се што ви треба за замена на потпората во една, целосно склопена единица без потреба од пружински компресор. ДОБИЈТЕ ПОВЕЌЕ МИЛЈИ од вашето ВОЗЕЊЕ Инженеринг и се вклопуваат и возење тестирани за да се исполнат ое спецификации. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ Целосно интегрираниот дизајн го намалува времето на инсталација, елиминирајќи ја потребата за пролетен компресор. КОНЗИСТЕНТНИ ПЕРФОРМАНСИ Карактеристики азот гас-полнење и сите временски услови течност за подобрување на возење и ракување. Покриеност Достапни за домашни и увозни патнички автомобили, лесни камиони и Теренци. КУПЕТЕ со ДОВЕРБА Доаѓа со тригодишна гаранција. Посетете за детали.

Главните карактеристики

Избор на клиент