.

.

Супер Конкуренција Заглавие Со Целосна Должина

Супер Конкуренција Заглавие Со Целосна Должина

Вреднување на стоката:

DEN 4799.20
Пристапност
Во достапна форма

Супер Конкуренција Заглавие Целосна Должина; Црна Завршница; Големина Цевка 1.625 во. Од х 33 во.; Колектор Големина 3 во. Од; Колектор Должина 10 во.; Облик на пристаниште Исто како И Пристаништето;Подесени Цевки За Должина За Максимално Чистење/Брзина На Издувните Гасови Има комплетна линија на заглавија за размена на мотори, држачи за предна рамка и држачи за пренос за популарни размени на мотори. Достапно За мотори Со мали блок и големи блокови Шеви, Крајслер и форд. Заглавијата и држачите за размена на курви се дизајнирани да обезбедат точно вклопување кога се користат заедно. Заглавјата за размена на курви додаваат дополнителни коњски сили и вртежен момент што ги бара сериозниот ентузијаст. Заглавијата на курва се најдоброто единствено подобрување што можете да го направите. Подесени Цевки За Должина За Максимално Чистење/Брзина На Издувните Гасови; Колектор Со Долга Транзиција За Намален Заден Притисок; Вклучен Е Целиот Хардвер; Цевки Свиткани Со Мандрела За Непречен Проток На Издувните Гасови; Машинската Прирабница Обезбедува Најдобро Вклопување; Најдобри Заварувања Во Индустријата За Издржлив Дизајн Дополнителни Функции Заврши : Црна Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент