.

.

3 4 Вози 3 Длабоко

3 4 Вози 3 Длабоко

Вреднување на стоката:

DEN 607.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики и Придобивки Изработени од висококвалитетен легиран челик (хром-молибден)Дизајниран специјално за употреба со алатки за удар користејќи ги најсовремените индустриски спецификации тестирани на највисоките спецификации за да се испорачаат извонредни перформанси на Конкурентна гаранција За животниот век Сивите пневматски приклучоци се дизајнирани за професионални корисници на алатки. Овој приклучок се одликува со нашиот погон " висок вртежен момент". Ова ја ограничува количината на абење на аглите на прицврстувачот и штекерот. Исто така, ја подобрува јачината на штекерот, го пренесува зголемениот вртежен момент на прицврстувачот и овозможува полесен пристап до тесните области. 3/4" Вози х 3 " Длабоко.

Главните карактеристики

Избор на клиент